Heti Biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

Tekintetem a hegyekre emelem: Honnan jön segítségem? Segítségem az ÚRtól jön, aki az eget és a földet alkotta. Nem engedi, hogy lábad megtántorodjék, nem szunnyad őriződ. (121.Zsolt. 1-3)

Lelkem vágyik jelenlétedre, Atyám. Mikor feléd fordítom gondolataimat, békére lelek, és jól érzem magam. Isten dicsőséges jelenléte minden percet élettel tölt meg. Ahogy egyre inkább átadom magam a bensőséges együttlétnek Azzal, aki teremtett engem, rájövök, hogy egyszerűen nem jut időm az aggódásra. Atyám ma reggel veled készülök az egész hétre. Miközben számba veszem a tennivalókat és  szembe nézek mindazzal amiért aggódom segíts, hogy feljebb tudjam a tekintetem és  a szívem emelni. Köszönöm a mai igét, a teremtő és újjáteremtő szót, ami új irányt adhat az életemnek. Kérlek add, hogy ne csak a terheket, aggodalmakat, feladatokat lássam, hanem a  hegyek felett Téged is, akitől már most megérkezik a segítség, a felszabadítás. Mutasd meg a hegyek között az utat, amin ezen a héten járhatok. Kérlek add, hogy ma és az előttem álló héten át tudjam élni a reményt, az erőt, a kegyelmet és békességet és a megoldásokat. Kérlek, légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket minden nap. Légy a gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, érintsd meg minden egyes tagját a szívén és lelkén, adj növekedést lélekben, hitben, lélekszámban, elköteleződésben.  Kérlek így adj békességet a világban és az emberekben. Uram, maradj mindig mellettem. Adj nekem benned bízó szívet.
Köszönöm, hogy szeretsz. Ámen!