Heti Biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

Írok nektek, gyermekek, mert megbocsáttattak bűneitek az ő nevéért. Írok nektek, apák, mert ismeritek azt, aki kezdettől fogva van.
(1 Jn. 2, 12-13)

Atyám, hálás vagyok mert vasárnap reggel a templomunkban a gyülekezeti közösségben Veled kezdhettem el ezt a hetet. Jó átélni, hogy olyan gyülekezetben lehetek, ahol olyanok vagyunk, mint egy család. Összetartozunk egymással és veled. Kérlek most, hogy ma reggel is eljöttem hozzád, töltsd be szívemet és egész lényemet jelenléted csodájával. Köszönöm, hogy ma reggel emlékeztetsz arra, hogy a tőled kapott bocsánatot hordozhatom a szívemben, és a megváltás ismeretét az életemben. Kérlek légy velem ezen a héten is. Add, hogy átéljem Jézus jelenlétét, békéjét és szeretetét minden nap. Kérlek a Te kegyelmed formálja ezen a héten az életemet, a szavakat, a találkozásokat. Kérlek, így légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket. Légy gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, áldd meg növekedését Benned. Köszönöm, hogy velem járod életem útját ezen a héten is. Ámen