Heti Biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

Hallottam, hogy egy hatalmas hang megszólal a mennyben: Most jött el az üdvösség, Istenünk ereje és királyi uralma, és az ő Krisztusának hatalma, mert levettetett testvéreink vádlója, aki a mi Istenünk színe előtt éjjel és nappal vádolta őket. (Jel. 12,10)

Atyám, jó ezt a hetet veled kezdeni, az Úr napján, vasárnap, istentiszteleten, ahol mindig megnyílik a menny és megszólal a Te felszabadító szavad, hogy így indulhassak. Hálás vagyok mert miközben sokszor vádolom önmagamat, Te előtted már nincs, aki vádoljon, ezt jelenti az üdvösség, a szabadság. Atyám, a Te dicsőséges jelenléted minden percet élettel tölt meg. Ahogy egyre inkább átadom magam a bensőséges együttlétnek Azzal, aki teremtett engem, rájövök, hogy egyszerűen nem jut időm az aggódásra. Atyám, segíts, hogy át tudjam gondolni, milyen terheket hordozok, s add kegyelmedet, hogy le tudjam tenni őket kereszted tövébe. Szabadon szeretnék eléd lépni ebben az imaidőben. Kérlek árasszd rám most kegyelmedet, jelenlétedet Szentlelkeddel, hogy engedni tudjam, hogy a Te kegyelmed formálja életemet, szavaimat, cselekedeteimet, még a szívem dobbanásait is ezen a héten. Áldd meg ezen a héten tennivalóimat eredménnyel, találkozásaimat a Te szereteteddel és békességeddel. Kérlek, így légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket. Légy gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, áldd meg növekedését Benned. Áldd meg az óvodának a gyermekekkel és családjaikkal, a pedagógusokat a dadusokkal minden munkatárssal. Kérlek adj Békét a világban. Köszönöm, hogy velem járod életem útját ezen a héten is. Ámen