Heti Biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

„Aki tehát hallja tőlem ezeket a beszédeket, és cselekszi azokat, hasonló a bölcs emberhez, aki kősziklára építette a házát. És ömlött a zápor, és jöttek az árvizek, tomboltak a szelek, és nekirontottak annak a háznak, de nem dőlt össze, mert kősziklára volt alapozva.” (Mt. 7, 24-25)

Jézusom! Hálás vagyok, hogy ezt a hetet veled kezdhetem és a szavadra figyelhetek. Tudom, hogy Te mindig vársz rám. Bár soha ne lennék túl elfoglalt ahhoz, hogy időt szánjak Rád! Kegyelmedet kérem, hogy hagyjam magam szerető kezed által formálódni ezen a héten, hogy életem rendíthetetlen alapokon álljon.  Kérlek add, hogy bölcs építőmester lehessek, aki olyan életépületet épít, ahol más is biztonságra talál. Hálás vagyok, hogy a mai igével is arra emlékeztetsz engem, hogy Te jelen vagy és erőforrás, biztonság és alap akarsz lenni az életemben és a mindennapjaimban. Kérlek így áldd meg ezt a hetet, kezeim munkáját, találkozásaimat, szavaimat. Kérlek, így légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket minden nap ebben az évben is. Légy a gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, érintsd meg minden egyes tagját a szívén és lelkén. Kérlek így adj békességet, szabadulást és örömöt a világnak és az emberekben. Ámen