Elmarad az Adventi jótékonysági koncert

Kedves Barátunk! 
A vírus helyzetre való tekintettel ebben az évben nem rendezzük meg sem a jótékonysági koncertet, sem a koszorú készítést. Mind a két rendezvényünk olyan, ahol nagyon sokan vagyunk együtt, aminek következtében nem tudunk kellőképpen vigyázni egymásra. Természetesen a megfelelő óvintézkedések betartásával (maszk, távolságtartás, kézfertőtlenítés) a vasárnap reggel 9 órakor kezdődő Istentiszteleten találkozhatunk. Arra törekszünk hogy advent 4. vasárnapján 15 órakor kezdődő gyermek karácsonyunkat szabad téren (gyülekezeti ház kertjében) megtudjuk tartani, amire szeretettel hívjuk a gyermekeket és családjukat. 
Megértésüket megköszönve a Tinnyei Református Egyházközség presbitériuma nevében:                   Erdős Hermina gondnok                   Csoma Áron lelkipásztor