Élelmiszergyűjtés Kárpátaljára


Barátaink!
Az Ukrajnában zajló háború minden élőt sújt, nemcsak a katonákat. Hatása: veszély, félelem, nélkülözés, csütörtök óta átjárja az ott élő emberek életét, hétköznapjait, így a Kárpátalján élő magyarokét is. A velük való egyeztetés után gyűjtünk Kárpátaljára: szárazélelmiszert, személyi és környezeti higiéniai eszközöket, ágyneműt (takarót, lepedőt, párnát, párnahuzatot.)
Szeretettel várjuk felajánlásaitokat, amit a gyülekezeti házunkba (Tinnye Bocskai u. 33) hozhattok el vasárnap a 9 órakor kezdődő istentisztelet előtt vagy után és hétköznap 18 óra után. A felajánlásokat a Te is Segíthetsz Alapítvány, valamint a kárpátaljai református egyház segítségével juttatjuk el. A felajánlásokat 2022 március 06-ig várjuk, hogy minél hamarabb eljuttathassuk a rendelkezési helyre.
(Hívjatok bátran: Csoma Áron 06 30 336 1666, Banu Brigitta: 06 30 544 55 19)
Ha valaki anyagilag szeretné segíteni az Ukrajnában élő embereket a tinnyei református gyülekezet számlaszámán keresztül K&H Bank 10402104-50526972-71871008 megteheti. A közlemény rovatba írja bele: Ukrajna számára. Mi a református szeretetszolgálatok segítségével eljuttatjuk Ukrajnába.