Heti Biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

Minden gondotokat őreá vessétek, mert neki gondja van rátok! (1Péter 5,7)

Atyám, ma reggel is megpihenek a közeledben. Számba veszem az előttem álló hetet: előttem sorjáznak a feladatok, tennivalók, elintéznivalók. Köszönöm a mai igét, Jézusra mutató szót, hogy az egész előttem álló hét gondját, most átadathatom Jézusnak. Jézusom teljes bizalommal jövök most hozzád és átadok neked minden kihívást és megoldandó feladatot. Így könnyebül minden, és lehetőséget ad a hálaadásra. Hiszen csodákat élhettünk meg a gyülekezetekben: az együttlét örömét a székelyudvarhelyi testvérekkel és barátokkal, a közös istentiszteleteket, asztalközösséget és ezeknek minden áldását, örömét. Kérlek add, hogy ma és az előttem álló héten át tudjam élni a reményt, az erőt, a kegyelmet és békességet. Jézusom jó átélnem, hogy Te velem vagy, és én átélhetem jelenlétedet. Kérlek, légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket minden nap. Légy a gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, érintsd meg minden egyes tagját a szívén és lelkén, adj növekedést lélekben, hitben, lélekszámban, elköteleződésben.  Kérlek így adj békességet a világban és az emberekben. Ámen