Heti Biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

„Én azt mondom, amit az én Atyámnál láttam… Aki Istentől van, hallja Isten beszédeit…”(Jn. 8, 38, 47)

Atyám, ma is eljöttem hozzád, mert veled akarok lenni. Szükségem van gyógyító erődre, a szeretetedre, arra, hogy szavad új életet támasszon régi életem helyénAdd, Uram, hogy teljesen átéljem jelenlétedet. Burkolj be szeretetedbe. Add, hogy szívem eggyé váljon a tiéddel. Jézusom, köszönöm a gazdagságot, amit adtál nekem: a hitet, amivel kapcsolódhatom hozzád, a látást, amivel láthatom a láthatatlant, mint Mózes, és a kincset, az Istengyermekséget, az Atyával való közösséget. Kérlek adj ezekben nagyobb tudatosságot és növekedést, hogy jobban átéljem ezek jelenlétét az életemben. Kérlek áldd meg az előttem álló hetet és add, hogy be tudjam tölteni a tőled kapott küldetésemet. Add, hogy élő hitem legyen, olyan, ami Tőled van, hogy hallani tudjam az Isten beszédeit és ezek láthatóvá legyenek a cselekedeteimbenKérlek, így légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket minden nap ebben az évben is. Légy a gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, érintsd meg minden egyes tagját a szívén és lelkén, adj növekedést lélekben, hitben, lélekszámban, elköteleződésben.  Áldd meg az óvodánkat, az oda járó gyermekeket a családjaikat és az ott dolgozó pedagógusokat, dadusokat. Emlékeztess mindennap arra, hogy Te velünk vagy egyen egyenként mindig. Kérlek így adj békességet, szabadulást és örömöt a világnak és az emberekben. Ámen