Heti biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

„Várva vártam az URat, és ő lehajolt hozzám, meghallotta kiáltásomat…Új éneket adott a számba, Istenünknek dicséretét. Sokan látják ezt, félik az URat, és bíznak benne.” (40.Zsolt. 2,4)

Atyám, jó átéljem, hogy Te közvetlenül velem foglalkozol, és mindig megpróbálsz elérni. Ma reggel is meghallottad a kiáltásomat, szívem kiáltását, és lehajoltál hozzám. Jó átélnem, ahogy körbeveszel, körbe fogsz szereteteddel és biztonságot adsz. Jó így indulni ezen a héten, jó így indulni ebben az évben.  Kérlek adj új éneket a számba, a szabadság, szabadulás Isten dicséret énekét, és az ne fogyjon ki egy pillanatra sem, mert az hálaadás. Hálát adok a kegyelmedért, jelenlétedért szeretetedért. Így lesz teljes az életem és mások életét is így tudom teljesebbé tenni. Tudom, hogy szeretetből teremtettél és a hajam szálait is számon tartod ma, holnap, és ebben az egész évben. Most ezt a napot és az elkezdődött hetet és az egész új évet a Te irgalmadra és gondoskodásodra bízom. Kérlek, így légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket minden nap ebben az évben is. Légy a gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, érintsd meg minden egyes tagját a szívén és lelkén, adj növekedést lélekben, hitben, lélekszámban, elköteleződésben.  Emlékeztess mindennap arra, hogy Te velünk vagy egyen egyenként mindig. Kérlek így adj békességet, szabadulást és örömöt a világnak és az emberekben. Ámen