Heti biztatás

Adj Istennek és magadnak 5 percet az életedből! Ez Lélekben Tartó! Olvasd el az Igét és mond el az imádságot.

Ne félj, mert én veled vagyok, ne csüggedj, mert én vagyok Istened! Megerősítelek, meg is segítelek, sőt győzelmes jobbommal támogatlak. (Ézs. 41,10)

Atyám, te mindig jelen vagy, vársz rám és mindennap keresel. Most tudatosítom, hogy Te jelen vagy itt. Ezen a reggelen elcsendesedem és elidőzöm jelenlétedben, mely körülvesz, melyet most átélek. Ebben a jelenlétben békesség van és átélhető mélyen a szereteted. Köszönöm, hogy ennek a hétnek az elején bátorítasz, erőt adsz és jelenlétedről biztosítasz az egész hétre. Köszönöm, hogy elveszed az aggodalmaimat, félelmeimet, hogy megerősítesz. Kérlek légy velem az előttem álló hét minden napján. Te áldd meg kezeim munkáját, te tedd azt eredményessé, áldd meg találkozásaimat. Kérlek add meg a mindennapi kenyeret ezen a héten is és tarts meg egészségben.  Hálát adok a kegyelmedért, jelenlétedért szeretetedért. Így lesz teljes az életem és mások életét is így tudom teljesebbé tenni. Kérlek, így légy a családommal, annak minden tagjával ezen a héten is, küld el nekik is a Szentlelkedet, érintsd meg, és erősítsed, bátorítsad őket minden nap ebben az évben is. Légy a gyülekezetemmel ezzel a kicsiny családommal is, érintsd meg minden egyes tagját a szívén és lelkén, adj növekedést lélekben, hitben, lélekszámban, elköteleződésben.  Emlékeztess mindennap arra, hogy Te velünk vagy egyen egyenként mindig. Kérlek így adj békességet, szabadulást és örömöt a világnak és az emberekben. Ámen